AVERO  ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4, 52-407 Wrocław                                                    

                 + 48/ 607 457 507                                                        

       E-mail: office@avero-center.com                       

  1. pl
  2. de

O NAS

 

Nasza firma świadczy specjalistyczne usługi elektryczne na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej (m.in. Niemcy, Szwajcaria, Belgia i Austria).

Zajmujemy się utrzymaniem ruchu oraz zapewnieniem ciągłości produkcji w zakładach przemysłowych, w szczególności w przemyśle włókienniczym i motoryzacyjnym. Specjalizujemy się w montażu robotów przemysłowych oraz wszelkiego rodzaju maszyn tkackich i obrabiarek.

Wykonujemy modernizacje istniejącej infrastruktury oraz montaż od podstaw nowych urządzeń związanych z produkcją. Na życzenie wykonujemy konkretne etapy prac np. montaż tras kablowych lub usuwanie starej instalacji. Wykonujemy również usługi związane z instalacjami solarnymi (fotowoltaiki, inwertery).

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych elektryków i automatyków. Pracujemy w grupach 3 i 4 osobowych. Posiadamy własny sprzęt i wyposażenie. Pracujemy na materiałach własnych lub powierzonych przez kontrahentów.

PRZYKŁADY WYKONYWANYCH PRAC:

 

  • Instalacje elektryczne
  • Utrzymujemy ruch w zakładach przemysłowych
  • Modernizacja infrastruktury
  • Montaż nowych urządzeń
  • Instalacje solarne

 

WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI

 

Posiadamy zespół wykwalifikowanych elektryków i automatyków. Pracujemy w grupach 3-4 osobowych. Posiadamy własny sprzęt i wyposażenie.

TERMINOWOŚĆ, JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone prace: dajemy gwarancję terminowego wykonania zachowując przy tym najwyższą jakość i niezawodność.